„Poďte všetci poďte k nám, máme tu karneval.“ Takými to slovami vítal Šašo naše deti z materskej školy do jedálne, kde sa 07.februára konala veľká zábava.

Pani učiteľky pripravili krásnu výzdobu, program, masky, drobné občerstvenie a rôzne maškrty, ktoré si deti taktiež doniesli z domu. Veď každý má rád predsa niečo iné, že?

V deň D sa deti zo skupín Sovičky, Mravčekovia, Námorníci, Mimoni a Zajačiky a tiež pani učiteľky prezliekli do pestrých a veselých masiek. Prišli k nám požiarnici, policajti, princezné, víly, dinosaury, čarodejnice a rôzne iné zvieratká a rozprávkové bytosti.

V úvode karnevalu sa dvom Šašom po jednotlivých skupinách predstavili deti v maskách. Šašovia mali celý čas pod kontrolou program karnevalu a taktiež sa postarali o dobrú zábavu. Zábava karnevalu pokračovala rôznymi pohybovými a logickými hrami. Dosýta sme si zasúťažili, zahrali sa zábavné hry a pohostili sa sviežim občerstvením a sladkými maškrtami. Celú túto veľkú zábavu sme ukončili diskotékou, ktorá potešila a roztancovala všetky deti.

Všetci mali dobrú náladu, tancovali, súťažili, pohostili sa, zabávali sa až do konca 🙂

Karneval MŠ 2024 / Google Photos
Karneval MŠ