Boli sme, zažili a užili sme, bolo SUPER!!

Žiaci 7.,8.,9. ročníka sa zúčastnili LVK, kde sa aj absolútny anti-zimný športovci naučili zosúladiť ruky s nohami na snehu pomocou kĺzavého pohybu lyží na snehu.

Zemská príťažlivosť v kombinácii s rýchlosťou a váhou, u niektorých lyžiarov, dávala zo začiatku často o sebe vedieť pádmi, kotrmelcami a nechceným váľaním sa v snehu. Začiatok LVK, tak ako takmer v každom začiatku, a vo všetkom u niektorých vyvolával emócie sklamania neúspechu jednoduchosti zjazdu  vzoru Vlhovej pred televíznymi obrazovkami. Ale, každým dňom sa skokovým tempom približovali k zjazdu a následným vytiahnutím ,,pomou,, späť na štart.

Koniec LVK 2024 bol v znamení smútku, že ako všetkému, tak aj LVK 2024 je koniec.

Výsledok je úchvatný. Každý zo žiakov zvládol a poddal si kopec SKI Lysá. Každý svojím tempom, ale s úsmevom a spokojnosťou na tvári.

Týmto sa chcem poďakovať všetkým zúčastneným, žiakom, bez ktorých by LVK nebol a pre ktorých sme tam boli my, a inštruktorom, bez ktorých by to nebolo zvládnuteľné….Ďakujem.

Video:

Fotky:

LVK SKI LYSÁ 2024 / Google Photos
LVK 2024 – Ski Lysá