Dňa 22.6.2015 sa žiaci III.B triedy a žiaci SZŠ vybrali navštíviť čarokrásny Spišský hrad. Cestovali sme autobusom SAD a všímali sme si okolitú prírodu. Autobusom sme sa dostali až do Spišského Podhradia, kde sme už museli vystúpiť a našu pozornosť zaujalo krásne námestie. Tu sme sa najedli a pomaly, turistickým krokom sme pokračovali na samotný hrad, ktorý sa vypínal pred nami ako na dlani. Na hrad sa nám podarilo doraziť včas a teta sprievodkyňa nás už netrpezlivo čakala. Počas prehliadky sme sa dozvedeli množstvo nových informácií a zaujímavosti o histórii hradu ale aj rôzne vtipné historky od tety sprievodkyne. Počasie nám prialo a slniečko sa na nás počas celého dňa krásne usmievalo a my sme si tak s radosťou mohli užiť krásny deň.

S pozdravom Vierka Lukáčová, Renáta Brožová a Marta Semanová. a Lukáš Cerva.

Výlet na Spišský hrad