Deň ako každý iný?

Nie.

4.6.2019 pre naše deti bol dňom niečím výnimočným. Všetci mali sviatok. Program bol bohatý od rána až do popoludňajších hodín. Hneď z rána v telocvični školy sa predstavili naši žiaci s kultúrnym programom. Program otvoril spevácky zbor „Laláčik“ s peknými pesničkami, po ňom divadielko „Jožko Polepetko“, pantomíma „Hokej“ žiaka Patrika Hudáka a ukončili to žiaci s ľudovým tancom „ Na želenej lúke“. Po vystúpení v telocvični  sa žiaci spolu s učiteľmi presunuli na školský dvor, kde bolo pripravených 17 stanovíšť. Žiaci si mohli vyskúšať športové, zábavné ale aj tvorivé aktivity. Celú atmosféru dopĺňali pesničky od známeho speváka Mira Jaroša. Každé dieťa dostalo vrecúško s logom školy, v ktorom bolo prekvapenie. Na záver dňa Združenie rodičov pripravilo pre všetkých spoločnú opekačku. Zároveň ďakujeme všetkým pedagogickým zamestnancom a rodičom, ktorí pomohli pri organizovaní a realizácii tohto krásneho dňa.

Foto: v najbližšej dobe

Video:

https://youtu.be/FyazL4uMKgA

 

Mária Nina Sláviková Klimeková

Iveta Hambaleková

Deň detí