Predmetová komisia Slovenského jazyka (učitelia Slovenského jazyka), pri príležitosti mesiaca knihy vyhlásila súťaž „Cestou ku Knihe“

Cieľom tejto súťaže bolo spopularizovať čítanie kníh na našej škole, aby sa kniha opäť stala tvojím spoločníkom.

Zadanie súťaže bolo: Prečo sa mi páčila táto kniha a prečo by som ju odporúčal svojmu kamarátovi?

Do súťaže sa zapojilo 50 žiakov a z nich sme (porota učiteľov slovenčiny) vybrali 7 prác, ktoré splnili naše podmienky.

Tieto práce nájdete vystavené aj v našej školskej knižnici.

Vyhodnotenie sútaže prebehlo 18 mája a 7 úspešných čitateľov dostalo poukážku do kníhkupectva Martinus a čestné uznanie.

Všetci, ktorí sa súťaže zúčastnili dostali sladkú odmenu.

Za poskytnuté ceny ďakujeme Združeniu rodičov a priateľov školy.

Tešíme sa, že nultý ročník našej súťaže povzbudil našich žiakov k návšteve školskej knižnice a veríme, že prispeje k zlepšeniu čitateľskej gramotnosti.

Vyhodnotenie literárnej sútaže „Cestou ku knihe“