V mesiaci jún sme absolvovali pobyt v škole v prírode vo Floriho chate, v nádhernom lesnom prostredí, v lokalite Mníchovský potok, okres Bardejov. Spolu so žiakmi sme naplno využívali možnosti, ktoré nám areál školy v prírode ponúkal. Deti si mohli vyskúšať rôznorodé pohybové aktivity – futbal, bedminton, volejbal, či basketbal, ďalej preliezky, hojdačky, chôdzu po lane, či streľbu z luku. Spolu s deťmi sme taktiež absolvovali niekoľkokilometrovú túru lesom, do neďalekých Bardejovských kúpeľov, kde sme mohli obdivovať miestnu architektúru, deti navštívili skanzen, či ochutnali zmrzlinu a naživo videli zásah rýchlej zdravotnej služby, predstavenie výbavy polície a tiež nás prišli ovlažiť aj hasiši viď video nižšie.  Aj keď nám počasie nie vždy prialo, spolu  sme prežili množstvo aktivít, z ktorých sme si odniesli veľa krásnych zážitkov.

Video:

Fotky:

Škola v prírode 2024 Floriho chata Mníchovský potok Bardejov / Google Photos

 

Škola v prírode 2024