Kampaň OZ Podaj ďalej Prešov #podajdalejpresov Daruj ponožky a pomôž ľuďom bez domova prežiť zimné mesiace s nohami v teple. @ponozkovyoktober

Počas celého októbra budeme zbierať ponožky pre ľudí v núdzi. Veľa týchto ľudí žije na ulici a chodí pešo za rôzneho počasia. Charity zabezpečujú takýmto ľuďom oblečenie i obuv, ale ponožky sa medzi darovanými vecami objavia len málokedy. Ponožky pritom chránia pred chladom, infekciami. Na zapojenie do naše aktivity vám stačí málo. Hlavne chuť pomáhať.

Darujte NOVÉ, NEPOUŽÍVANÉ ponožky rôznych veľkostí ľuďom, ktorí to potrebujú. Vo vestibule našej školy je umiestnené „zberné miesto“, do ktorého ich môžete vložiť. Na konci mesiaca naši zamestnanci vyzbierané ponožky prevezmú a odovzdajú organizáciám, ktoré poskytujú pomoc ľuďom v núdzi. Vyzbierané ponožky budú následne prerozdelené.
Prosíme vás o zdieľanie a spoluprácu.
Ďakujeme, že nám pomáhate bojovať s ľahostajnosťou.
Ďakujeme, že s nami podporujete dobré nápady a aktivity.
Ďakujeme za podporu a pomoc.

 

Ponožkový október