Dňa 16.4. – 17.4 sa uskutočnila konferencia Aricoma Eduhub v Demänovskej doline pre pedagógov a riaditeľov, kt. bola určená pre všetkých, ktorí  majú záujem o inovácie vo vzdelávaní a chcú byť súčasťou pozitívnych zmien. Za našu školu sa na konferencii zúčastnil riaditeľ Mgr. Dušan Švoňava a učiteľ Mgr. Lukáš Cerva.

Heslo konferencie, „Prepojenie technológií a vzdelávania“, podčiarkuje dôležitosť integrácie moderných technológií do vzdelávacieho procesu a poskytuje priestor na diskusiu o najnovších trendoch a inováciách v oblasti vzdelávania.

Počas výstavy bolo možné navštíviť stánky vystavujúcich spoločností:
•  Aricoma   •  Acer   •  ALVAO    •  Asus   •  BenQ   •  Cisco   •  Dell   •  ESET   •  Fortinet  •  HP   •  IBM   •  Junior Achievement   •  Kvant   •  Lenovo   •  Microsoft   •  Moravia Consulting   •  Samsung   •  SmartBooks

Témy jednotlivých prednášok:

Výchova v digitálnej dobe –Baška Okruhľanská, Digitálni rodičia

Budúcnosť školských sietí – Cisco

Prevencia kybernetických hrozieb v školách- ESET

AI v škole: pohľady z prvej línie – Anka Jančová, Gymnázium v Považskej Bystrici

IBM Watson: Ako umelá inteligencia mení vzdelávanie – IBM

create.connect.code – prvý robot z rodiny HP Robots – Moravia Consulting

Nikdy nie je neskoro hľadať svet snov – OZ INTEGRÁCIA SVIETI PRE VŚETKY DETI ROVNAKO

Bezpečnosť a ochrana pre školy – Fortinet

Individuálne aktívne učenie – SmartBooks

Umelá inteligencia o ľuďoch a pre ľudí – Aricoma

AI ako kopilot pre pedagóga – Microsoft

viac tu…..

video:

https://www.youtube.com/watch?v=gJO_Xa2hUDQ&t=119s&ab_channel=Aricoma

foto:

https://photos.google.com/album/AF1QipNi9NlTtUXehQLT-gGNnYhpzJSlyH_FdUOSw64O

Konferencia Aricoma Eduhub 2024 – I.ročník