Milí rodičia a zamestnanci školy!
Na základe anonymnej ankety na našej EduPage stránke ste niektorí vyjadrili ochotu zapojiť sa do dobrovoľnej zbierky trvanlivých potravín pre neziskovú organizáciu „Podaj ďalej“.

Na sociálnych sieťach sme zachytili mediálnu prosbu tejto neziskovej organizácie, v ktorej bol vyslovený nedostatok trvanlivých potravín. Radi by sme s Vašou pomocou podporili túto organizáciu dobrovoľnou zbierkou. Potraviny, ktoré vyzbierame, odovzdáme, a táto organizácia ich odovzdáva ľuďom v ťažkých životných situáciách.

Zbierka bude trvať od 22.6. do 30.6.2021. Potraviny môžete odovzdať na vrátnici školy.

Trvanlivé potraviny, ktoré môžete priniesť:
múka, ryža, cestoviny, cukor, soľ, detská krupica, strukoviny (fazuľa, hrach, šošovica), trvanlivé mlieko, rybacie a mäsové konzervy (nie v skle), paštéty, pretlak, zaváraniny, med, lekvár, detská výživa, detské príkrmy, puding, kečup, horčica, instantné polievky, káva, čaj, olej ocot, sirup, koreniny

 

Zbierka pre OZ Podaj ďalej