Opäť sa hlási VŠETKOVEDKO a EXPERT geniality show– súťaž, ktorá dáva Vašim žiakom šancu získať titul Najmúdrejšieho medzi najbystrejšími.
Všetkovedko je určený žiakom od druhého do štvrtého ročníka ZŠ.
Expert je pre žiakov 5.-9.ročníka a pre stredoškolákov.

Dajte svojim deťom šancu získať titul VŠETKOVEDKO a EXPERT.
Netreba veľa – stačí ich najneskôr 22. októbra 2020 prihlásiť u triedneho učiteľa a
uhradiť štartovné 4 € za žiaka.

Viac informácií o súťaži, súťažných témach a pravidlách nájdete na stránkach www.vsetkovedko.sk a www.sutazexpert.sk

Bojovať o titul sa bude 1. decembra 2020. Je to už 14. ročník. Novinkou tohto ročníka je možnosť robiť súťaž na škole online.

Minuloroční Všetkovedkovia a Experti na našej škole dosiahli veľmi pekné výsledky.

Je pochopiteľné, že v tejto dobe musíme byť všetci pripravení aj na mimoriadne situácie spôsobené pandémiou koronavírusu. Ubezpečujeme Vás, že spravíme všetko preto, aby súťaž prebehla. O každej vynútenej zmene Vás budeme včas informovať.

Opäť sa hlási VŠETKOVEDKO a EXPERT geniality show
Tagy: