Huráá !!!  Projekt „Hravý náučný chodník“ podporený Nadáciou SLSP sa nám podarilo úspešne dokončiť. Aj keď mimoriadne opatrenia nám neumožnili realizovať plánované aktivity v plnom rozsahu, náš cieľ sa predsa len podarilo naplniť.  V auguste sa postavil altánok s krásnym stolom a lavičkami ako súčasť prírodnej učebne. V septembri sa doplnili a vsadili náučné tabule, pribudli nádoby na kompostovanie a triedenie odpadu, prerýľovala sa zemina a vysiala sa nová tráva. A takto to vyzerá vo finálnej podobe. Páči sa Vám to?

Do budúcna k textom na náučných tabuliach pribudnú QR kódy s prekladom do posunkového jazyka. Jednotlivé záhony už majú pridelených svojich záhradníkov, ktorí sa v nich už na jar budú realizovať.

Ďakujeme všetkým, ktorí priložili pomocnú ruku a spoločnými silami sme to dotiahli úspešného konca. V prvom rade ďakujeme za finančnú podporu Nadácii SLSP, firme Garden for you s.r.o za výsadbu a realizáciu záhradníckych prác, firme Drevstyl – Ján Špik za krásny altánok a drevený nábytok a ostatým, ktorí participovali na realizácií projektu. 

Fotogaléria 

1. etapa – https://photos.app.goo.gl/DdnV4Uf6ThxiXokZ9

2. etapa – https://photos.app.goo.gl/FqJghSYpG75UhokZ7

3. etapa – https://photos.app.goo.gl/ssyJYv51QbLiJmcN7

4.etapa – https://photos.app.goo.gl/LQpfM7Xidqi41Dmk8

pspd20

Huráá !!!  Projekt „Hravý náučný chodník“