Prevádzkový poriadok CŠPP – PDF dokument

Bezpečnostné pokyny pre klientov navštevujúcich CŠPP

Vážení klienti,

vzhľadom k aktuálnej situácii, ktorá sa týka pandémie COVID – 19, Vás žiadame o dodržanie nasledujúcich bezpečnostných pokynov.

• Vstupujte do zariadenia len s vhodne prekrytými hornými dýchacími cestami (rúško, šál, šatka) a rukavicami.
  • Po vstupe do zariadenia si vydezinfikujte ruky – dezinfekcia je voľne dostupná. Dieťa/žiak si ruky vydezinfikuje pod dohľadom dospelej osoby (rodič, zamestnanec CŠPP).
  • V zariadení je snímaný zdravotný stav klientov a sprevádzajúcich osôb so zameraním na príznaky respiračného ochorenia – zvýšená teplota, kašeľ, sekrécia z nosa. Klientovi, ktorý vykazuje príznaky respiračného ochorenia bude určený nový termín vyšetrenia.
  • Pred vyšetrením je potrebné vyplniť Čestné prehlásenie zákonného zástupcu o zdravotnom stave seba a dieťaťa.
  • Počas pobytu v zariadení dodržujte bezpečnostný odstup 2 metre (minimálne).
  • Príchod oznámte zvončekom.
  • Dodržujte časový harmonogram pri objednaných klientoch, aby sa predišlo zhromažďovaniu a stretávaniu osôb v zariadení.
  • Na vyšetrenie klienta sprevádza len 1 sprevádzajúca osoba.
  • Počas vyšetrenia v čakárni sú maximálne 2 osoby, samostatný pohyb po zariadení je zakázaný.
  • Vstup maximálne 1 klient na 15 m2 z rozlohy zariadenia.
  • Na vyšetrenie je potrebné priniesť si vlastné písacie potreby.
  • Preferujte telefonickú a elektronickú komunikáciu.
  • V prípade priameho (osobného) kontaktu oznámte príchod zvončekom a postupujte podľa inštrukcií pracovníkov zariadenia.

Žiadame Vás, aby ste uvedené bezpečnostné opatrenia rešpektovali v plnej miere v záujme ochrany seba, dieťaťa/žiaka a verejnosti.

Ďakujeme za pochopenie!

Mgr. Peter Borovský, riaditeľ školy

Bezpečnostné pokyny pre klientov – PDF dokument

Prevádzkový poriadok CŠPP a nové bezpečnostné opatrenia pre klientov navštevujúcich CŠPP