Dňa 15.4. 2019 sa konala školská akcia MŠ: Z rozprávky do rozprávky. Deti privítal Ferdo mravec /D. Kizeková/ so zvučkou večerníčka. Pani Straka / M. Straková/ priletela z veršovanej básničky „ DO ŠKOLY“, ktorú deťom predniesla. Dozvedeli sa v nej, ako sa zvieratká v škole učili abecedu. Deti si pripomenuli, čo je rozprávka, ako sa začína, akí sú hrdinovia a ako sa rozprávky končia. Deti z MŠ B zahrali rozprávku  „O TROCH  PRASIATKACH“, po ktorej nasledoval krátky kvíz. Deti z MŠ C si pripravili dramatizáciu rozprávky „AKO IŠLO VAJCE NA VANDROVKU“. Deti z MŠ D nám ukázali ako vedia rozprávku O troch prasiatkach namaľovať a vyrobili si leporelo. Deti z MŠ A majú šikovné rúčky a ukázali nám v akých domčekoch prasiatka žili.

Fotky : https://photos.app.goo.gl/it9GU197YctncuDKA

Z rozprávky do rozprávky – MŠ