Dňa27.2.2019 o 10.00 hod. sa v jedálni školy zišli deti v rôznych maskách                                                                                                ,aby sa zabavili na karnevale. Akciu viedli učiteľky z triedy MŠ A, ktoré boli prezlečené za „Pata a Mata“ krátkou scénkou deti motivovali a vyzvali hneď k predstavovaniu jednotlivých masiek, ktoré sa viedli v určitých témach: rozprávkové bytosti, lesné zvieratá, exotické zvieratá a ovocie. Každá maska bola výnimočná a krásna. Deti sa poriadne vytancovali, zahrali „balónový tanec“ a pohybovú hru „Šiška,“ v súťažení si zmerali sily. Občerstvili sa rôznymi dobrotami, ktoré nám pripravili šikovný rodičia. Karneval sa niesol vo výbornej a veselej atmosfére. Ďakujeme. A spoločne sa tešíme na ďalšie zábavné akcie v našej materskej škole.

Mgr. J. Kundrátová, Bc. M. Samseliová, I. Bebková

Fotky: https://photos.app.goo.gl/jMbjGDFfPzwPW7Jz9

Karneval MŠ