Milé kolegyne, kolegovia,

tak ako každý rok, aj tento rok Vás pozývame na výtvarnú súťaž detí z materských škôl z celého Slovenska pod názvom  „Svet okolo nás“, ktorá sa uskutoční 17. mája 2018 v priestoroch Okresného úradu Prešov, Námestie mieru 3.

Na úvod sa o 9.h uskutoční seminár pod názvom „Eurorozprávky“ pod vedením učiteliek z materských škol.

Ešte pred samotným otvorením si budú môcť ocenené deti vyskúšať mnoho zážitkov spojených s dúhou a farebnosťou nášho sveta pod vedením kúzelníka, bublinkára Tomika a umeleckej maliarky Juliany Hamajdákovej.

Popoludní o 13,00 hod. bude slávnostné otvorenie výstavy XXI. ročníka súťaže.

Do 31. mája 2018 potrvá výstava všetkých detských prác, preto neváhajte a spolu s Vašimi deťmi sa na chvíľu zastavte a príďte si pripomenúť svet okolo nás detskými očami, pretože detská kresba je odrazom duše každého dieťaťa.

Webstránka súťaže „Svet okolo nás“ je na adrese: svetokolonas.spojenaskola.info

Bližšie informácie o výtvarnej súťaži nájdete v prílohe – Propozície 2018

Plagát„Svet okolo nás 2018“ – výtvarná súťaž deti MŠ (informácia)