Výmenný pobyt našej školy a školy vo Valašskom Meziříci sa uskutočnil v dňoch 15. -18.5.2017.
Návšteve z Čiech sme pripravili pestrý program pozreli si historické centrum Prešova, Kalváriu, budovy Solivaru, navštívili opálové bane na Dubníku, kúpalisko na Delni, hrad a skanzen v Starej Ľubovni tiež si zahrali florbalový zápas proti našim žiakom.

Pre našich žiakov bol tiež pripravený zaujímavý program. Naši žiaci si v budove školy vyskúšali lezeckú stenu, v areáli školy boli na spoločnej opekačke s tunajšími žiakmi. Tiež navštívili historické centrum Valašského Meziříči, gobelínovú manufaktúru, skanzen v Rožnove pod Radhoštem, aragonitovú jaskyňu, boli aj v aqua centre a na turnaji v kolkoch. s tamojšími žiakmi.

Fotky: https://goo.gl/photos/aW8y6t11b9UazAz5A

Výmenný pobyt Valašské Meziříči – Prešov