V dňoch 23.5. – 27.5. 2016 sa žiaci našej školy zúčastnia školy v prírode. Miestom konania bude zariadenie Penzión Medvedica, ktorý sa nachádza v lokalite Vysoké Tatry – Tatranská Štrba. Disponuje priestranným areálom pre športové využitie a relax. Poskytovaný animačný program je zameraný na široké spektrum záľub a rôznorodých aktivít detí. Obsahuje športové, talentové, vedomostné, poznávacie, súťažné i zábavné programy. Program budú zabezpečovať profesionálni animátori Cestovnej kancelárie MV Tour, ktorí sa tejto činnosti venujú celoročne. Poplatok za školu v prírode čiastočne uhrádzajú rodičia, väčšia časť je uhrádzaná z príspevku z Ministerstva školstva, príspevok na dopravu poskytla Rada rodičov.

Veríme, že budeme mať pekné počasia, lebo na pobyt v krásnej prírode sa už veľmi tešíme…

Oznam o škole v prírode.