Šestnásť žiakov z našej školy prežilo dva úžasné dni v Bratislave, kde boli pozvaní spolu s ďalšími deťmi s celého Slovenska na koncert Integrácie. Koncert si pozrelo 3. septembra 2015 v aréne Ondreja Nepelu neuveriteľných jedenásť tisíc detí. Slávnostnú pásku prestrihol prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska a potom sa o zábavu postarali slovenskí ale aj zahraniční interpreti. Deti potešili Tublatanka, Rytmus, Lúčnica, Olympik, Anita Soul, slovenskí herci a moderátori, ale aj športovci z hokejového sveta, celá futbalová reprezentácia a mnohí ďalší. Naše deti mali možnosť sledovať tieto hviezdy priamo z bezprostrednej blízkosti prvého radu, čo ich ako dokazujú naše fotky nenechalo dlho na stoličkách J. Bol to jednoducho zážitok na ktorý bude veľa detí spomínať iste ešte veľmi dlho.

Zuzka Sidorová a Majka Maďarová

foto: https://goo.gl/photos/Dz4NrrayBR6Uif5o8

Koncert Integrácia 2015