Fašiangy sú časom karnevalov, plesov, tancovačiek a zábavy. Už každoročne v tomto čase organizujeme pre žiakov školského internátu (1. a 4. oddelenie) fašiangový karneval. Tentokrát to bolo trochu ináč. Karneval sa premenoval na PYŽAMOVÚ PÁRTY. Deti si nemuseli zháňať masky, ale priniesli si do školy svoje pyžamo. Skvelú zábavu dopĺňali rôzne súťaže. Napríklad v balení „múmie“ do toaletného papiera, hre Twister, modelovaní sochy, hre na lov jeleňa a podobne.

Na konci programu bolo vyhodnotenie stolnotenisového turnaja žiakov, kde sa odovzdávali diplomy a vecné ceny.

Na úplný záver bol pripravený švédsky stôl s obloženými chlebíčkami, piškóty v čokoláde, slané pečivo a limonáda.

Touto cestou ďakujeme všetkým zúčastneným deťom za vytvorenie výbornej atmosféry, za ich súťaživosť, spontánnosť a hravosť. Ďakujeme pani vychovávateľkám i vychovávateľom.

Tešíme sa aj na budúci rok.

Fotky nájdete na fotoalbume: https://plus.google.com/photos/116439822996477392695/albums/6115220162401311809?banner=pwa

Pyžamová párty