MŠ PRE ŽIAKOV S NKS + SP – šk. rok 2018/2019 (k 1. 9. 2018)

MŠ S. – Feriančíková, Adamečková

Adamčáková Ella

Cina Pavol

Dermek Milan

Dzurková Tatiana

Hudák Šimon

Polášek Robin

Veselá Alžbeta

MŠ A. – Mgr. Mikitová M., Mgr. Kundrátová

Alžo Stanislav

Fecenko Samuel

Fogaráš Vladimír

Kostelníková Lea

Krakovský Adam

Sedláková Michaela

Semanová Lenka

Szirmaiová Zuzana

Vašáková Natália

MŠ B. – Straková, Mgr. Pribulová

Anderko Patrik

Baculík Jozef

Bilý Jozef

Frič Gabriel

Gerka Tomáš

Kaľavský Ivan

Močkovská Mária

Nazarej Lukáš

Špíková Mária

Wágner Lukáš

MŠ C. – Bebková, Mgr. Amrichová

Andrejko Martin

Beňo Juraj

Dzurko Marek

Gladič Miroslav

Horanič Šimon

Kovalický Damián

Križovenský Dávid Ján

Onofrej Adam

Partila Michal

Strelec Jakub

MŠ D. – Mgr. Húsková, Martonová

Hajduk Tomáš

Kaleja Maroš

Kalejová Natália

Kažimír Gabriel

Lukáč Richard

Maras Alexander

Maras Maximilián

Partilová Daniela

Strelec Šimon

Vašáková Nikola

ZŠ PRE ŽIAKOV SO SP – šk. rok 2018/2019 (K 1. 9. 2018)

1.S – Mgr. Leláková

Berko Marek

Berko Stanislav

Brozman Sofia

Fečová Nikola

2.S + 3.S – Mgr. Adamečko

Hoptajová Diana

Legutká Barbora

Nevizánský Samuel

Rusňak Dávid

4.S – Mgr. Čechová

Feč Jakub

Holub Tibor

Hudák Šimon

Ontko Dávid

Ribár Sebastián

Vataščin Kristián

5.S + 7.S – Mgr. Orlovská

Cinová Petra

Onderčová Klára

Tokárová Štefánia

Farkaš Marko

Giňa Kristián

Kalejová Michaela

Láhová Anastázia

Láhová Stanislava

6.S + 9.S – Mgr. Horská

Bandyová Gréta

Giňová Júlia

Giňová Patrícia

Goroľ Oskár

Jozef Ladislav

Kizek Dominik

Pohlodko Rudolf

Daňko Matúš

Hudák Patrik

ZŠ PRE ŽIAKOV S NKS – šk. rok 2018/2019 (K 1. 9. 2018)

PR.A – Mgr. Demčáková

Begani Samuel

Birošová Barbora

Gibarti Marína

Jergová Mia

Lipták Ján

Oros Tomáš

Oros Simon

Ruszó Matej

Šafranko Daniel

PR.B – Mgr. Muličáková

Graca Markus

Kollárová Agáta

Lazorík Michal

Mihaľov Matúš

Sedláková Zoja

Šala Teodor

Šebešťan Oliver

Varga Ján

PR.C – Mgr. Ryníková

Čech Oliver

Dimitrov Richard

Haščák Michal

Kozma Hugo

Poláková Jasmína

Šindlery Richard

Štelbacký Jakub

Timková Terézia

PR.D – Mgr. Dorošová

Grušková Lenka

Hisemová Ema

Hisemová Soňa

Kmec Richard

Štofaníková Žaneta

Vengrinová Kristína

Žigraj Peter

PR.E – Mgr.Jurková

Bilý Ján

Frimer Patrik

Hudý Maximilián

Leško Alex

Lipka Jozef

Ontko Šimon

Pavlišinovič Patrik

Priščák Lukáš

Sokol Alex

1.A – Mgr. Mariňáková

Balla Oliver

Bӧszӧrményi David

Huľa Matej

Kaleja Ladislav

Krivdová Stela

Onofrej Tomáš

Šarišská Lucia

Ščecinová Viktória

Tall Lukáš

Tarasovič Juraj

1.B – Mgr. Lorincová

Bilá Vlasta

Brhlík Marek

Bundzik Ladislav

Glevaňák Jakub

Gdovin Matúš

Hláčik Adam

Iliašová Sofia Anna

Kotulič Daniel

Šarocký Patrik

Tramitová Ela

2.A – Mgr. Maňkošová

Digoňová Anna Mária

Gábrielová Laura

Kapa Viliam

Nazarej Jakub

Onderko Patrik

Onofrej Jakub

Polák Thomas

Švirk Alexander

2.B – Mgr. Camara

Kormoš Denis

Kras Viktor

Martinková Dominika

Roško Jakub

Šandala Sebastián

Štrauchová Laura

Urda Alexander

Zborovjanová Adela

2.C – Mikitová L.

Andraščík Daniel

Debnár Erik

Dolinský Dominik

Giňovský Jozef

Korinek Kristián

Marcinko Lukáš

Sabol Matúš

Sinayová Karolína

Tobisová Ivana

3.A – Mgr. Švoňavová

Cina Miroslav

Krivdová Vivien

Novosiadly Daniel

Peková Andrea

Peková Miroslava

Plavnický Tomas

Rusňák Matúš

3.B – Mgr. Lešková

Eliaš Matúš

Iliaš Jakub Filip

Kažimír Pavol

Onderko Martin

Papcun Damián

Straka Gabriel

Trojanová Vanesa

4.A – Mgr. Lukáčová

Balha Tomáš

Bandy Fabio

Barborjak Kristián

Giba Ladislav

Juhás Daniel

Kravčík Ján

Popovič Kristián

Stašík Sebastián

Špík Ján

Špík Peter

4.B – Mgr. Kapitančíková

Bernát Branislav

Bernát Daniel

Drab Lukáš

Fedor Marko

Fiľakovský Šimon

Košč Peter

Tobisová Ema

Tomáš Dominik

5. – Mgr. Maďarová

Čechová Natália

Fedor Patrik

Káčer Samuel

Leščák Kristián

Sinai Patrik

Verešpejová Katarína

6. – Mgr. Hlubovičová

Bača Adam

Čepela Andrej

Galdunová Miriam

Huľa Matúš

Jecuško Patrik

Karahuta Martin

Miščíková Karin

Valiková Lora

Zuzkáčová Veronika

7. – Mgr. Maňaková-Galóczyová

Čajka Miroslav

Debnár Marek

Hredzák Samuel

Kohút Marko

Sidor Juraj

Slaninka Daniel

Zlatnický René

Zuzkáč Adrián

8.A – Mgr. Borguľová

Galler Martin

Ilavský Marián

Lorinc Miloslav

Mitrová Natália

Novotný Samuel

Popovičová Viktória

Tkáčik Lukáš

8.B – Mgr. Belanská

Drábová Patrícia

Fučo Florián

Rákoš Šimon

Revák Martin

Tobis Matej

Verešpej Jakub

ŠZŠ PRE ŽIAKOV S NKS + SP – šk. rok 2018/2019 (k 1. 9. 2018)

ŠZŠ A. – Mgr. Kapitančík

Hajaš Ladislav 8.A

Harčár Tibor 8.A

Hiriak Filip 8.A

Leško Vladimír 8.A

Pažin Eduard 8.A

Prusák Samuel 8.A

ŠZŠ B. – Mgr. Brožová

Koščová Erika 7. A

Kováč Rastislav 7. A

Krist Samuel 9.A

Serenča Dušan 7.A

ŠZŠ C. – PaedDr. Petríková, PhD.

Halčák Ján 4.B

Husár Dávid 2.B

Kaleja Peter 4.B

Kaleja Tomáš 1.B

Pešta Róbert 4.B

ŠZŠ D. – Mgr. Vydumská

Bača Adrián 6. A

Hrebeňár Pavol 6. B

Káčer Šimon 6. A

Kundrát Jakub 6. A

Macková Dušana 4. A

ŠZŠ S. – Mgr. Potašová

Doci Ladislav 5.A

Giňová Karina 3.A

Godla Leon 2.A

Godlová Simona 1.A

Pohlodko Kristián 3.A

Rajzová Patrícia 7.A

Ružbacký Oleg 1.A

Štefanovová Martina 3.A

SOŠ + NADSTAVBA – šk. rok 2018/2019 (k 1. 9. 2018)

1.EU – Ing. Papcun

Farkaš Dominik

Galdun Ján

Kniznerová Patrícia

Sopko Jaroslav

2.EŠ – Ing. Baranová

Fedorová Viktória

Krafčák Slavomír

Lipka Oliver

Molnar Richard

3.EU – Mgr. Štúr

Balog Ivan

Dedina Patrik

Dopirák Marek

Piroch Lukáš

Štofaník Martin

5.G – Ing. Guláš

Garnek Šimon

Renner Dárius

Sajdák Matúš

Štark Pavol

2.N – PaedDr. Feč

Alexai Filip

Mačuga Tadeáš

Oravec Dávid

Tkáč Adam