ZOZNAM ŽIAKOV  – šk.rok 2016/2017

Materská škola pre žiakov so SP a NKS

MŠ SP
Adamečková – Feriančíková

Brozman Sofia
David Michal
Fečová Nikola
Godlová Simona
Grušková Lenka
Lacko Daniel
Ružbacký Oleg
Šándor Viktor

 

MŠ A
Mikitová –

Hadzima Vladimír
Hajduk Lukáš
Iliašová Sofia Anna
Kostelníková Lea
Kollárová Agáta
Markuš Filip
Mihaľov Matúš
Šima Daniel

 

MŠ B
Straková – Húsková

Graca Markus
Hláčik Adam
Huľa Matej
Kažimír Karol
Kotulič Daniel
Lazorík Michal
Šarocký Patrik
Šimko Jakub

 

MŠ C
Amrichová – Demeterová

Hisemová Ema
Hisemová Lenka
Hisemová Soňa
Miháľ Tomáš
Sedláková Nina
Sedláková Zoja
Šoltys Adam
Trusová Tamara

 

MŠ D
Bebková – Potašová

Bundzik Ladislav
Debnár Erik
Glevaňák Jakub
Sabol Matúš
Sárossyová Dana
Tarbajovský Tomáš
Tobisová Ivana
Vardzaľ Denis

Základná škola pre žiakov so SP

Pr. S + 2. S
Mgr. Kurečková

Legutká Barbora
Feč Jakub
Holub Tibor
Hudák Šimon
Ontko Dávid
Ribár Sebastián
Rusňak Dávid
Vataščin Kristián
3. S + 4.S
Mgr. Marcinová

Doci Ladislav
Onderčová Klára
Tokárová Štefánia
Bandyová Gréta
Giňová Júlia
Giňová Patrícia
Ferková Laura

 

4. KI + 5. KI
Mgr. Leláková

Jozef Ladislav
Kizek Dominik
Goroľ Oskár
Farkaš Marko
Kalejová Michaela
Koščová Erika
Láhová Anastázia
Láhová Stanislava
5. S + 7. S + 8. S
Mgr. Orlovská

Čisárová Patrícia
Gábor Štefan
Giňa Kristián
Pohlodko Rudolf
Rezanková Ivana
Hricko Jozef
Daňko Matúš
Hudák Patrik
Mižigár Štefan
Slováková Dominka

Základná škola pre žiakov s NKS

Pr. A
Mgr. Ryniková

Digoňová Anna Mária
Drotár Daniel
Feketeová Rebeka
Gábrielová Laura
Hlavatá Karolína
Kaňuščin Ľubomír
Múdra Lucia
Polák Thomas
Sopko Peter
Šperka Jakub

 

Pr. B
Mgr. Muličáková

Andraščík Daniel
Dolinský Dominik
Drabik Alex
Giňovský Jozef
Korinek Kristián
Marcinko Lukáš
Sinayová Karolína
Švirk Alexander

 

Pr. C
Mgr. Dorošová

Gans Sebastián
Jelínek Dominik
Kapa Viliam
Kras Viktor
Nazarej Jakub
Onofrej Jakub
Rynik Matúš
Sobota Denis
Vavrek Tomáš

 

Pr. D
Mgr. Hrehová

Grega Tomáš
Kormoš Denis
Roško Jakub
Urda Alexander
Zborovjanová Adela

 

1. A
Mgr. Lešková

Eliaš Matúš
Iliaš Jakub Filip
Kažimír Pavol
Onderko Martin
Papcun Damián
Straka Gabriel
Trojanová Vanesa

 

1. B
Mgr. Švoňavová

Cina Miroslav
Jurčišin Jakub
Novosiadly Daniel
Peková Andrea
Peková Miroslava
Plavnický Tomas
Rusňák Matúš

 

2. A
Mgr. Kapitančíková

Bernát Branislav
Bernát Daniel
Drab Lukáš
Fedor Marko
Fiľakovský Šimon
Holoďák Alex
Košč Peter
Onderčo Martin
Tobisová Ema

 

2. B
Mgr. Lukáčová

Balha Tomáš
Bandy Fabio
Barborjak Kristián
Juhás Daniel
Kravčík Ján
Popovič Kristián
Stašík Sebastián
Špík Ján
Špík Peter

 

3.
Mgr. Jurková

Čechová Natália
Fedor Patrik
Fučo Richard
Giba Ladislav
Káčer Samuel
Leščák Kristián
Múdry Adam
Sinai Patrik
Verešpejová Katarína

 

4.
Mgr. Hlubovičová

Bača Adam
Čepela Andrej
Galdunová Miriam
Huľa Matúš
Jecuško Patrik
Karahuta Martin
Zuzkačová Veronika

 

5.
Mgr. Maňáková Galóczyová

Čajka Miroslav
Čech Marián
Kohút Marko
Lakatošová Lea
Lakatošová Martina
Radik Teodor
Slaninka Daniel
Zlatnický René
Zuzkač Adrián

 

6. A
Mgr. Belanská

Drábová Patrícia
Fučo Florián
Galler Martin
Rákoš Šimon
Tobis Matej
Verešpej Jakub
6. B
Mgr. Borguľová

Ilavský Marián
Lorinc Miloslav
Mitrová Natália
Novotný Samuel
Popovičová Viktória
Revák Martin

 

8.
PaedDr. Polakovičová

Farkaš Dominik
Fečová Sophia
Galdun Ján
Gradoš Patrik
Héger Sebastián
Sopko Jaroslav
Sučová Timea

 

9.
Mgr. Švoňavová

Fedorová Viktória
Justus Samuel
Krafčák Slavomír
Krafčáková Miriam
Kuruc Jozef
Lipka Oliver
Lišková Patrícia
Molnár Richard
Škvarko Ján

Špeciálna základná škola pre žiakov so SP a NKS

ŠZŠ S
Mgr. Kapitančík

Bužo Alan Martin
Červeňák Kristián
Godla Leon
Pohlodko Kristián
Rajzová Patrícia
Rezanka Marek
Rezanková Paulína

 

ŠZŠ A
Mgr. Maňkošová

Hajaš Ladislav
Harčár Tibor
Hiriak Filip
Leško Vladimír
Pažin Eduard
Prusák Samuel

 

ŠZŠ B
Mgr. Brožová

Dobranský Boris
Kaduk Daniel
Kováč Rastislav
Krist Samuel
Krištofová Alexandra
Magdošková Danka
Repko Erik
Serenča Dušan

 

ŠZŠ C
PaedDr. Petríková, PhD.

Drobný Richard
Halčák Ján
Chomiaková Petra
Kaleja Peter
Kaleja Tomáš
Kolesárová Mirka
Samko Martin
Sedlák Vladimír

 

ŠZŠ D
Mgr. Malinovská

Bača Adrián
Hrebeňár Pavol
Káčer Šimon
Kundrát Jakub
Macková Dušana
Štefanovová Martina

Stredná odborná škola + nadstavba – Odborné učilište

I.EU
Mgr. Štúr

Balog Ivan
Dedina Patrik
Dopirák Marek
Piroch Lukáš
Štofaník Martin

 

III.EU
PaedDr. Nehila

Begani Patrik
Hutník Dávid
Marcinko Jakub
Miklóš Roland
Vojčík Dávid

 

III. G
Ing. Guľaš

Garnek Šimon
Renner Dárius
Sajdák Matúš
Štark Pavol

 

IV. EU
PaedDr. Feč

Alexai Filip
Kočko Aleš
Krempaský Dárius
Mačuga Tadeáš
Oravec Dávid
Tkáč Adam

 

II. N (nadstavba)
Ing. Baranová

Bartko Tomáš
Cibák Viktor
Demčák Richard
Korekáč Jakub
Novotný Tomáš

 

III. OU
Mgr. Pecuch

Fedor František
Jägerová Natália
Semaníková Lucia
Strelcová Barbora